Fotografia Ślubna i Portretowa

Pełny Ekran

Fotografia Ślubna

Ceny

Ceny pakietów ślubnych zaczynają się już od 1800zł. Zdaję sobie sprawę, że dwóch takich samych ślubów nie ma, więc moja oferta jest elastyczna i w pełni modyfikowalna dla Państwa. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia fotoalbumów, wielkoformatowych wydruków, dodatkowych odbitek lub fotoksiążek.

Niezależnie od wybranego pakietu/opcji otrzymujecie:

- indywidualną konsultację przedślubną - omówimy dokładny plan dnia ślubu oraz

przedyskutujemy wszystkie ważne szczegóły;

- profesjonalne odbitki fotograficzne;

- płytę DVD z wybranymi przez Was zdjęciami, profesionalnie obrobione w

programie graficznym;

- płytę DVD z cyfrowymi negatywami (kilkaset zdjęc), spełniającymi moje kryteria i

poddane podstawowej obróbce w programie graficznym;

- płytę DVD z pokazem slajdów, zaprojektowanym specjalnie dla Was z całego dnia

ślubu i pleneru.

Przygotowania

Dzień zaczynam od fotografowania Waszych przygotowań. Obrączki, pantofle, suknia wraz z garniturem wiszące na wieszakach .. przecież to wszystko tworzy klimat tego dnia i nie wyobrażam sobie, aby tego nie było w Waszym fotoreportażu. Cały zgiełk, zamieszanie wśród rodziny i bliskich, nawet Wasz piesek w tym dniu zachowuje się jakoś inaczej :) Podglądam Was u fryzjera, przy wykonywaniu makijażu, wszystkie detale tego dnia są dla mnie ważne. Swoim zachowaniem staram się nie absorbowac otoczenia i nie wywierac presji. Nie chciałbym sztucznie ingerowac w Wasze emocje i zachowania.

Ceremonia

Kościół to wyjątkowe miejsce w wyjątkowym dla Was czasie. Moje zadanie polega na tym aby w pełni oddać klimat zaistniałych sytuacji. Połączenie klasycznego fotoreportażu wraz z delikatnością technik portretowych będzie dobrym odzwierciedleniem Waszych chwil spędzonych przed ołtarzem. W kościele staram się nie zakłócać przebiegu ceremonii swoją osobą, dlatego jeśli sytuacja pozwala, staram się jak najmniej używać oświetlenia błyskowego. Wszyscy mają patrzeć na Was, a nie na moją pracę.

Dodam, że posiadam zaświadczenie upoważniające mnie do fotografowania w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Metropolitalną w Warszawie.

Wesele

Tutaj w ruch idzie cała sala. Zabawy i tańce wymagają dobrych zdjęć reporterskich. W tym wypadku przez cały czas używam oświetlenia błyskowego. Gwarantuję, że wszystkie momenty zabawy Waszej i Waszych bliskich zostaną udokumentowane.

Na zabawie weselnej jestem z Wami do godz. 1:00 w nocy. Oczywiście jeśli sytuacja tego wymaga jestem dłużej.

Plener

Zdjęcia plenerowe są czymś, co lubię chyba najbardziej. Sesję organizujemy w dogodnym dla Was terminie. Nie ukrywam, że im więcej mamy czasu tym lepiej. Jeśli macie swoje ulubione miejsca, w których pragniecie mieć zdjęcia portretowe - czemu nie? Sesję organizujemy według wcześniej ustalonego i dopieszczonego planu, więc ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

W celu uzyskania szczegółowej oferty proszę o kontakt

konrad smolinski © 2009 | Fotografia ślubna , zdjęcia ślubne